Styre og komiteer

Stryet

Leder
Per Stålnacke

Mobil 93202520
Mail: per.stalnacke@nibio.no

 

Leder hall- og anleggskomité
Goran Radanovic

Mobil 40 34 62 28
Mail: goranrad@gmail.com
 

Leder økonomikomité
Tom Jetteng

Mail: tomjetteng@hotmail.com
Mob: 934 44 084

 

Leder juniorkomité og nestleder i styret
Tone Svartveit

Mobil 91 70 01 76
Mail: tone.svartveit@gmail.com

 

Leder kiosk- og miljøkomité
Elisabeth Berling

Tlf. 47381988
Mail: elisabet@hotmail.no

 

Leder turneringskom.
Geir Øimoen-Iversen (leder)

Tlf. 932 52 400

 

Senior rep. (primært alderspensjonist)
Helge Bjerke

Mobil 901 19 746
Mail: hefo-bje@online.no

 

Junior representant
Daniel Stålnacke

Mobil 47 65 93 40
Mail: daniel-stalnacke@hotmail.com
 

Første vararepresentant
Eivind Foss

Mobil 412 10 744
Mail: efoss96@gmail.com

 

Andre vararepresentant
Rolf Lysfjord Iversen

Mob: 918 15 265
Mail: rolf.lysfjord@gmail.com

 

Revisorer 2016

Gjenvalg for ett år

Karl-Edvin Foss
Mob: 997 03 017
Epost: karlefoss@gmail.com

 

Ny for ett år

Øystein Berling
Mob. 98246565
Epost: oysberling@hotmail.com

Valgkomite:
Linde Martine Bjerke
Ole Aas Skålnes
Vidar Hauge Halvorsen
Vara:  Svein Wallenborg

Komiteer

Finanskomiteen

Tom Jetteng
Mail: tomjetteng@hotmail.com
Mob: 934 44 084

Hall- og anleggskomite

Nils Jørgen Eek

Mobil: 91 35 47 83
Mail: nilseek@gmail.com

Kiosk og miljøkomite

Elisabeth Berling

Mobil 463 81 988
Mail: elisabeth@hotmail.no

Juniorkomiteen

Tone Aaland Svartveit (leder)
Tlf. 917 00 176
tone.svartveit@gmail.com

Renée Kathrine Torgersen
Tlf. 911 96 369
renee@ibs-security.no

Kari Naustbakk
Tlf. 922 29 972
kari.naustbakk@personalpartner.no

Line Rustad
Tlf. 959 72 700
rustad.line@gmail.com

Gøril Hjelseth
Tlf. 970 84 443
goril.hjelseth@gmail.com

Turneringskomiteen

Geir Øimoen-Iversen (leder)

Tlf. 932 52 400
geiroimoeniversen@hotmail.com

Øystein Berling
Tlf. 082 46 565
oysberling@hotmail.com

Sidsel Krefting
Tlf. 412 99 145
krefting.sidsel@bluezone.no